Królestwa Północy


#1 2011-07-26 14:31:15

 Ewas

Administrator

37152494
Skąd: Flotsam
Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 39
Broń: Sihill
Pancerz: skórzany pancerz

Posterunek Straży Miejskiej

Żołdak wychodzący z budynku spojrzał na ciebie i ruszył na obchód miasta. Strażnicy siedzieli przy stołach i grali w kości lub pili piwo. Pytasz się jednego gdzie można odebrać nagrodę. Wskazuje drewniane drzwi na końcu sali. Dziękujesz mu i kierujesz się w stronę drzwi. Masz już pukać kiedy drzwi otwierają się z hukiem. Kupiec wyszedł czerwony ze złości i krzyknął w kierunku otwartych drzwi.
-Jak następnym razem tknie, który moją Marynię to zaskarżę! Ja mam znajomości!
-Do widzenia!- Mężczyzna postury dębu ryknął obok ciebie.- Chłopaki pokażcie panu drzwi. A ty tu czego? Po nagrodę? Co tam masz? Cholera, nie pokazuje tego tu, bo młodzi się wystraszą. Zapraszam do środka. Jestem Cedris. Siadaj.
Drewniana skrzynka nie była za wygodna, a wystające, w niektórych miejscach gwoździe straszyły. Mężczyzna usiadł za stołem, na którym były porozkładane mapy.
-Królowie teraz na wojsko wydają pieniądze i jak widzicie musimy sadzać gości na skrzynkach. No, ale do rzeczy pokazujecie za co chcecie tą nagrodę.


Oreny: 10 000
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQkW26r8sfZggfBAUmUl9NCBT1duycv3XDVtiYUf1vPA0DDgQrm
Lord Vader radzi: Myj rączki po każdym złym uczynku

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardstyle-ownia.pun.pl www.kingdragons.pun.pl www.zjazdrpg.pun.pl www.onemanarmyrom.pun.pl www.forumcrazy.pun.pl